ANSATTE I KONGSVEGEN BARNEHAGE

Jannicke Hegge

Jannicke Hegge

Styrer
jannicke.hegge@primakonsern.no

Troillongan

Maren Lilleberre

Maren Lilleberre

Pedagogisk Leder / Stedfortreder
maren.lilleberre@primakonsern.no
Lone Hartweg

Lone Hartweg

Pedagogisk Leder
lone.hartweg@primakonsern.no
Heidi Venøy Vik

Heidi Venøy Vik

Pedagogisk leder/ Spesialpedagog
heidi.venoy.vik@primakonsern.no
Line Eldegard

Line Eldegard

Assistent
line.eldegard@primakonsern.no
Geir Bekken

Geir Bekken

Assistent
geir.bekken@primakonsern.no
Malene Torve Branem

Malene Torve Branem

Assistent i vikariat
Malene.Branem@primakonsern.no

Markasvingen

Randi Leer

Randi Leer

Pedagogisk Leder
randi.leer@primakonsern.no
Sebastian Edvard Flå

Sebastian Edvard Flå

Lærling
sebastian.flaa@primakonsern.no
Jannicke Bakken

Jannicke Bakken

Barne- og ungdomsarbeider
jannicke.bakken@primakonsern.no
Elin Vidste

Elin Vidste

Pedagogisk leder i vikariat
elin.vidste@primakonsern.no
Birger Dragsten

Birger Dragsten

Assistent
birger.dragsten@primakonsern.no

Klatreberget

Eva Lill Træet

Eva Lill Træet

Assistent
eva.traet@primakonsern.no
Magnus Ustad

Magnus Ustad

Assistent
magnus.ustad@primakonsern.no
June Gjertsen

June Gjertsen

Pedagogisk Leder i permisjon
june.gjertsen@primakonsern.no
Jørgen Goss Dikkanen

Jørgen Goss Dikkanen

Pedagogisk Leder
jorgen.dikkanen@primakonsern.no
Sara Reppe Hervik

Sara Reppe Hervik

Assistent i vikariat
sara.hervik@primakonsern.no
Sophie Nordberget

Sophie Nordberget

Pedagogisk leder i vikariat
sophie.nordberget@primakonsern.no