ANSATTE I KONGSVEGEN BARNEHAGE

Jannicke Hegge

Jannicke Hegge

Styrer
jannicke.hegge@prima-as.no

Troillongan

Maren Lilleberre

Maren Lilleberre

Pedagogisk Leder / Stedfortreder
maren.lilleberre@prima-as.no
Lone Hartweg

Lone Hartweg

Pedagogisk Leder
lone.hartweg@prima-as.no
Heidi Venøy Vik

Heidi Venøy Vik

Pedagogisk leder/ Spesialpedagog
heidi.venoy.vik@prima-as.no
Line Eldegard

Line Eldegard

Assistent
line.eldegard@prima-as.no
Geir Bekken

Geir Bekken

Assistent
geir.bekken@prima-as.no
Malene Torve Branem

Malene Torve Branem

Assistent i vikariat
Malene.Branem@prima-as.no

Markasvingen

Randi Leer

Randi Leer

Pedagogisk Leder
randi.leer@prima-as.no
Sebastian Edvard Flå

Sebastian Edvard Flå

Lærling
sebastian.flaa@prima-as.no
Jannicke Bakken

Jannicke Bakken

Barne- og ungdomsarbeider
jannicke.bakken@prima-as.no
Elin Vidste

Elin Vidste

Pedagogisk leder i vikariat
elin.vidste@prima-as.no
Birger Dragsten

Birger Dragsten

Assistent
birger.dragsten@prima-as.no
Martine Pettersen

Martine Pettersen

Assisten i vikariat
martine.pettersen@prima-as.no

Klatreberget

Eva Lill Træet

Eva Lill Træet

Assistent
eva.traet@prima-as.no
Magnus Ustad

Magnus Ustad

Assistent
magnus.ustad@prima-as.no
June Gjertsen

June Gjertsen

Pedagogisk Leder i permisjon
june.gjertsen@prima-as.no
Sophie Nordberget

Sophie Nordberget

Pedagogisk leder i vikariat
sophie.nordberget@prima-as.no
Sara Reppe Hervik

Sara Reppe Hervik

Assistent i vikariat
sara.hervik@prima-as.no
Jørgen Goss Dikkanen

Jørgen Goss Dikkanen

Pedagogisk Leder
jorgen.dikkanen@prima-as.no